Aktualności

Kolejna nowość Slican (17 wrzesień 2013r.)
Trwa sezon na nowości Slican. W sprzedaży nowa centrala Slican IPU-14. Niewielkie rozmiary kryją w sobie wielkie możliwości - właściwości centrali są identyczne jak serwerów o dużych pojemnościach adresowanych dla kilkuset abonentów. Teraz nawet małe i średnie firmy mogą z IPU-14 korzystać ze zunifikowanych usług - integracji z aplikacjami CRM, hotelowymi, pocztą elektroniczną i innymi.
Nowości w systemach alarmowych SATEL (16 wrzesień 2013r.)
Wraz z końcem wakacji firma SATEL rozszerza swoją dotychczasową ofertę urządzeń o szereg nowych produktów. Ich opracowanie jest efektem nieustannie prowadzonych prac rozwojowych, mających na celu jeszcze lepsze spełnienie potrzeb i oczekiwań Klientów poszukujących najwyższej jakości rozwiązań. Jedną z najważniejszych premier produktowych jest manipulator z ekranem dotykowym INT-TSG. To urządzenie, wyposażone w ekran dotykowy o przekątnej 4.3" oferuje zupełnie nową jakość obsługi systemu alarmowego z centralami INTEGRA, znaną z nowoczesnych smartfonów i tabletów. Duże ikony wyświetlane na ekranie ułatwiają zarówno włączanie i wyłączanie czuwania, jak też sterowanie urządzeniami automatyki. Ważny jest również atrakcyjny i nowoczesny design urządzenia dostępnego w dwóch wariantach kolorystycznych, dzięki któremu stanowić będzie doskonałe uzupełnienie wystroju każdego wnętrza – zarówno nowoczesnego, jak i urządzonego w sposób tradycyjny. Kolejnym zupełnie nowym produktem jest moduł akustycznej weryfikacji alarmu INT-AV wraz z terminalami INT-AVT. Przeznaczony jest on do wstępnej, zdalnej oceny zagrożenia w chronionym obiekcie, dzięki funkcjonalności podsłuchu dźwięków w wybranych pomieszczeniach. Funkcjonalność modułu INT-AV pozwala również na realizowanie dwukierunkowej komunikacji audio pomiędzy zdalnym operatorem stacji monitorującej a osobami znajdującymi się w obiekcie chronionym. Moduł INT-AV pozwala zredukować liczbę zbędnych interwencji, dzięki czemu przyczynia się do obniżenia kosztów zarządzania systemem alarmowym. Uzupełnieniem nowych produktów jest podkładka dystansowa MLT-POD, ułatwiająca instalację urządzeń wyposażonych w czytniki kart zbliżeniowych: INT-SCR-BL, CZ-EMM3, CZ-EMM4, PK-01, ACCO-SCR. Pozwala ona w estetyczny i szybki sposób poprawić zasięg czytania karty w przypadku montażu czytnika na podłożach z elementami metalowymi, ułatwiając w ten sposób pracę instalatora.
Zakończenie produkcji Platan Micra (22 sierpień 2013r.)
Informujemy, że z dniem 22 sierpnia 2013 roku PLATAN kończy produkcję centrali Micra. Możliwe będą nadal jej rozbudowy, w ramach dostępności poszczególnych pakietów i wyposażeń. Klientom zainteresowanym systemami wielkości Micry polecamy IP PBX Server Proxima z możliwością uruchomienia do 10 kanałów VoIP i 100 portów VoIP na procesorze Jednostki Bazowej (nie jest wymagana karta VoIP), wbudowanym nagrywaniem rozmów oraz obsługą kolejkowania. Proxima jest dostępna w uniwersalnej obudowie dostosowanej do montażu w szafie RACK lub do powieszenia na ścianie.
Nowa centrala Slican IPS-08 w sprzedaży! (19 sierpień 2013r.)
Nowa kompaktowa i uniwersalna centrala IPS-08 w ofercie Slican. Bogate i funkcjonalne wyposażenie oparte na sprawdzonych rozwiązaniach Slican. Szeroka gama funkcji i możliwości oraz wyjątkowych zastosowań nowych central, zarówno jako central, jak i bramek VoIP. Niewielka, ergonomiczna obudowa mieści wielkie możliwości, między innymi IP, nagrywanie rozmów, GSM, a także funkcjonalności dużych serwerów Slican!
Proxima PLATAN - Szeroka perspektywa! (10 lipiec 2013r.)
Dnia 11 lipca 2013 r. firma Platan wprowadza do sprzedaży swój najnowszy produkt - IP PBX Server Proxima.
Slican CTS-338 oraz telefon Slican XL-209 (13 czerwiec 2013r.)
Dostępne już są w sprzedaży telefony SLICAN CTS-338 oraz Slican XL-209. Konsola CTS-338 pozwala rozszerzyć mozliwości telefonów systemowych CTS-330 o kolejne programowalne przyciski. Zarówno do CTS-330.CL jak i CTS-330.IP można podłączyć po dwie konsole. Natomiast telefon XL-209 to nasza odpowiedź na zapotrzebowanie rynku na dobre telefony "budżetowe". Doskonała relacja jakość / cena.
Nawiązanie współpracy z nowym operatorem VoIP (31 maj 2013r.)
Mamy do zooferowania jeszcze lepsze ceny. Zapraszam do nowego cennika Cennik połączeń internetowych
Polecamy usługi serwisu www.biznesplany24.com.pl (01 grudzień 2012r.)
Jeśli planujesz otwarcie własnej działalności gospodarczej a brakuje Ci funduszy to naprawdę warto korzystać z dostępnej pomocy finansowej jaką oferuje nam Fundusz Pracy oraz Kapital Ludzki jak i również PFRON w przypadku osób niepełnosprawnych. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą www.biznesplany24.com.pl
Nowe usługi w Naszej firmie - Usługi graficzne (01 listopad 2012r.)
Rozpoczynamy przyjmowanie zleceń dotyczących stworzenia grafiki komputerowej i stron www. Tworzymy strony internetowe(grafikę + kodowanie) oraz grafikę reklamową, przeznaczoną do internetu i druku. Również oferujemy usługi poligraficzne. Zapraszamy serdecznie do korzystania z naszych usług.
Telefony SIP Slican (05 październik 2012r.)
Slican rozpoczyna sprzedaż telefonów SIP Slican! Do oferty włączyli nowoczesne, funkcjonalne i eleganckie telefony VoIP. Do szerokiej gamy telefonów oferowanych przez Slican włączamy dwa zupełnie nowe! To telefony SIP dedykowane do pracy zarówno z serwerami IP Slican jak i urządzeniami innych producentów. Dwa modele: biznesowy SVP-2000P oraz ekonomiczny SVP-310P spełnią oczekiwania segmentu biznesowego oraz użytkowników indywidualnych.
Rewolucja IP (01 październik 2012r.)
Do oferty SLICANa wprowadzone zostały dwa najnowszej generacji serwery IPx, dołączone do nich są komfortowe telefony CTS-330, a do tego nowy komunikator CTI Slican. Wszystkie rozwiązania stworzone zostają z myślą o nowoczesnych wymagających użytkownikach oczekujących uniwersalnych i niezawodnych rozwiązań telekomunikacyjnych. Najnowszej generacji oferta IP PBX serwerów oparta jest na idei połączenia technologii IP z łącznością GSM i TDM. Serwery klasy IPx oferują ponadto, sprawdzone i cenione przez użytkowników rozwiązania wbudowanego nagrywania, telekonferencji, infolinii i wiele innych. Nowością w ofercie Slican są biznesowe dotykowe telefony serii CTS-330 oraz komunikator CTI Slican.
Zakończenie sprzedaży centrali PLATAN SIGMA (29 sierpień 2012r.)
Z dniem 29 sierpnia 2012 r. PLATAN kończy sprzedaż centrali telefonicznej Sigma. Klientom zainteresowanym systemami podobnej wielkości polecamy PBX Server Libra w wersji do powieszenia na ścianie (STD) lub do zabudowy w szafie rackowej (RACK).
NOWOŚĆ - PBX Server Libra STD (13 marzec 2012r.)
Dnia 13 marca 2012 r. PLATAN wprowadził do sprzedaży PBX Server Libra STD - w obudowie do powieszenia na ścianie. Nowy produkt jest odpowiedzią na oczekiwania klientów po zakończeniu produkcji centrali Optima w obudowie standardowej i uzupełnia naszą ofertę o nowoczesny system, niewymagający instalacji w szafach rackowych.
Nowy serwis FONNET (01 luty 2012r.)
Witamy serdecznie w nowym serwisie www firmy FONNET. Oddajemy w ręce naszych klientów serwis, który ma ułatwić kontakty i uprzyjemnić współpracę z naszą firmą.
ACTA - Anti-Counterfeiting Trade Agreement [Umowa handlowa dotycząca zwalczania obrotu towarami podrabianymi] (26 styczeń 2012r.)
Polska ambasador w Tokio - Jadwiga Maria Rodowicz-Czechowska ok. godz. 3.30 polskiego czasu (11.30 czasu japońskiego) podpisała w imieniu polskiego rządu umowę ACTA. Podpis pod umową złożyli też przedstawiciele Unii Europejskiej.
Platan partnerem firmy Yealink (19 styczeń 2012r.)
Z dumą informujemy, że firma Platan został oficjalnym partnerem firmy Yealink, jako pierwszy i jedyny polski producent sprzętu związanego z telefonią VoIP.

Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

Skontaktuj się z nami

Biuro:

ul. Drewnowska 26/28/18
95-200 Pabianice
e-mail: biuro@fonnet.pl