Sieci komputerowe

Sieci komputerowe przewodowe LAN (np. Ethernet), bezprzewodowe Wi-Fi(np. 802.11) oraz światłowodowe.
To idealna propozycja dla każdej firmy i instytucji, w której codzienna praca wymaga wymiany danych takich jak dokumenty, zdjęcia, arkusze kalkulacyjne, bazy danych, pliki. Dzięki montażu sieci komputerowej zyskasz także możliwość udostępniania obszarów dysku i centralnej bazy danych wybranym, bądź wszystkim użytkownikom danej sieci, co z pewnością zwiększy wydajność pracy w grupie. Zastosowanie odpowiedniej konfiguracji sieci umożliwia korzystanie z wspólnego oprogramowania, oraz wspólnych urządzeń takich jak drukarki, skanery, faksy, kserokopiarki, dzięki czemu Twoje firma oszczędza nie tylko przestrzeń roboczą, ale i kapitał. Sieć komputerowa to wspaniałe rozwiązanie w które sprawdza się w każdym biurze, gdzie komunikacja między komputerami wpływa na szybkość pracy.
Szczególny nacisk kładziemy na dobór właściwej infrastruktury sprzętowej i platformy systemowej oraz na zapewnienie pełnego bezpieczeństwa sieci komputerowej. Stawiamy na niezawodność rozwiązań po to by przynosiły one wymierne korzyści naszym klientom przez wiele lat.
Oferujemy usługi instalacji i konfiguracji
- okablowania i urządzeń pasywnych (szafy teleinformatyczne, patchpanele, gniazda teleinformatyczne),
- przełączników drugiej i trzeciej warstwy,
- routerów między segmentami sieci i routerów dostępowych,
- urządzeń dostępowych w sieci WLAN,
- urządzeń dostępowych operatorów telekomunikacyjnych
- urządzeń klienckich: karty sieciowe ethernet, 802.11, itp.
Stuprocentową funkcjonalność sieci informatycznych można zapewnić jedynie dokonując poprawnej instalacji i konfiguracji urządzeń sieciowych, zarówno pasywnych i aktywnych. Umiejętności naszych inżynierów i doświadczenia nabyte przy instalacji dziesiątek sieci pozwalają zagwarantować optymalną jakość naszych usług w zakresie instalacji sieci informatycznych.

Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

Skontaktuj się z nami

Biuro:

ul. Drewnowska 26/28/18
95-200 Pabianice
e-mail: biuro@fonnet.pl